Opinie pacjentów

Najlepsza inwestycja jaką mogłam dla siebie zrobić. Długo się wahałam, ale niepotrzebnie. Jadłam to co lubię, nie chodziłam głodna i w końcu mogę patrzeć na siebie w lustrze. Zgubiłam w przeciągu 4 tygodni 5 kg bez większych wyrzeczeń. Dziękuję i serdecznie polecam skorzystać z usług Pani Mirosławy.

Ola

Poznaj inną historię

Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce

Dzięki pani Mirosławie zaczęłam regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia.

czytaj więcej

Moja " przygoda " o lepsze i zdrowsze życie.

  • P.Małgosia Łomża
  • 25 kg w 9 miesięcy
  • Kobieta
  • 16 listopada, 2016

Nie miałam do tej pory odwagi wstawić swojego zdjęcia, ale czego się nie robi żeby zmotywować innych.
Do pani Mirosławy trafiłam rok temu, pierwsza wizyta była w moje imieniny ( taki prezent dla samej siebie,).Nie było łatwo podjąć decyzję ale źle się czułam już sama z sobą. Wiecznie bolał mnie żołądek, kręgosłup ,głowa ,kolana i ogólnie było mi źle. Bałam  się bardzo, że nie dam rady, że to będzie mój kolejny "słomiany zapał ",że nie wytrzymam bez chipsów, placuszków ziemniaczanych itp, no ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała - tak sobie pomyślałam.

Tym bardziej ,że widziałam efekty i mojej koleżanki i byłam bardzo zachwycona .Słyszałam również wiele dobrego o pani Mirosławie. I tak od września 2015 zaczęła się moja " przygoda " o lepsze i zdrowsze życie. Bardzo spodobało mi się, że najpierw musiałam zrobić wyniki, wizyta była bardzo motywująca już od samego początku, chociaż nie ukrywam, że pomyślałam, że pewnie akurat ze mną nie pójdzie łatwo ,że wszyscy gubią kilogramy tylko nie ja :)     Plan żywieniowy zaskoczył mnie bardzo pozytywnie .Jedzenia było dużo i łatwe w przygotowaniu.    Na początku zajmowało mi to sporo czasu bo wszystko trzeba ważyć, ale potem to już wagę zaczęłam mieć w oku :) Mąż śmiał się, że ja tylko jem albo szykuję jedzenie i dziwił się, ze jedząc tyle można schudnąć. Ale okazało się, że można, pierwszy miesiąc zleciało  4,5 kg. Może to nie dużo, ale udało się i byłam mega szczęśliwa.  Miesiąc za miesiącem a waga spadała, znajomi zaczęli zauważać, pojawiały się pierwsze komplementy, zaczęłam lepiej się czuć, minęły bóle głowy ,bóle kręgosłupa, mogłam ubierać się w " sieciówkach " bo w końcu mogłam założyć mniejszy rozmiar. Miałam oczywiście chwile słabości i zwątpienia ale wystarczyło iść do pani Mirosławy i z wizyty wychodziłam jeszcze bardziej zmotywowana. Minęło parę  miesięcy   i waga wskazała  -20 kg ( taki był cel pani Mirosławy ). Ale ja postawiłam sobie za cel jeszcze - 4 kg i udało się!!!!      Teraz przez urlop troszkę pogrzeszyłam , ale waga wcale nie zwiększyła się bardzo .A najfajniejsze jest i bardzo się cieszę ,że wcale nie tęsknię za tym złym jedzeniem ,tęsknię właśnie za tym dobrym i wiem, ze nawet jak sobie czasami pozwolę na te grzeszki to chętnie wracam do dobrego jedzenia.       

I pierwszy raz mogę powiedzieć ,że JESTEM Z SIEBIE DUMNA ( mąż tez mi to często powtarza)."Zaraziłam " parę osób ,które również chudną ,chodzą również do dietetyczki. I nikt mi teraz nie powie ,że nie można. Można ,trzeba tylko chcieć, uwierzyć, że się uda, zaufać pani Mirosławie i walczyć o swoje zdrowie bo naprawdę warto. Dziękuję pani Mirosławie i dziękuję sobie.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Mirosława Nawłoka z poradni Dobry Dietetyk w Łomży :

Pani Małgosia trafiła do mojej poradni dzięki znajomej która świetnie poradziła sobie z nadwagą. Młoda piękna kobieta wątpiąca w siebie i swoje możliwości. Nawiązałyśmy powoli nić porozumienia i sympatii i zaczęła się przemiana Umysłu i Serca  Dziś jest piękną, zgrabną, pełnią życia i przesympatyczną dziewczyną, która swoim postępowaniem zaraża innych do zdrowego odżywiania i pracy nad sobą. Jak sama mówi(…) „skoro ja dałam radę to każdy może”. Pani Małgosiu praca z Panią była czystą przyjemnością, a Pani determinacja w dążeniu do celu jest dla mnie wzorem do naśladowania. Dziękuję za te miesiące wspólnej pracy, które dalej kontynuujemy….. Mocno trzymam wierzę w utrzymanie cudownego wyglądu na bardzo długi czas. Pozdrawiam i z całego serca GRATULUJĘ!

Jak zawsze powtarzam WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ