Opinie pacjentów

Pierwszy raz spotkałam się ze zjadliwą dietą! Normalne jedzenie bez głodzenia i stresu. Jasny plan działania i przepisy jak w elementarzu dla pierwszaka. Wszystko smaczne i proste i szybkie w przygotowaniu. Okazało się, że można schudnąć i to ze smakiem. a jeszcze nie koniec.Bardzo dziekuję.

Jadzia

Poznaj inną historię

Moja " przygoda " o lepsze i zdrowsze życie.

Nie miałam do tej pory odwagi wstawić swojego zdjęcia, ale czego się nie robi żeby zmotywować innych. Do pani Mirosławy trafiłam rok temu, pierwsza wizyta była w moje imieniny ( taki prezent dla samej siebie,).Nie było łatwo podjąć decyzję ale źle się czułam już sama z sobą. Wiecznie bolał mnie żołądek, kręgosłup ,głowa ,kolana i ogólnie było mi źle. Bałam  się bardzo, że nie dam rady, że to będzie mój kolejny "słomiany zapał ",że nie wytrzymam bez chipsów, placuszków ziemniaczanych itp, no ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała - tak sobie pomyślałam.

czytaj więcej

Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce

  • Małgorzata, Ostrołęka
  • 12 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 14 lipca, 2014

Dzięki pani Mirosławie zaczęłam regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia.

Terapię odchudzającą zaczęłam u pani Mirosławy w pażdzierniku  2013 roku. Początkowa waga 86,2 kg przy wzroście 170 cm - tkanka tłuszczowa 38,6 %. Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce. Wspólnie z panią Mirosławą przeanalizowałyśmy mój dotychczasowy jadłospis i podjęłyśmy wyzwanie! Plan: zrzucamy 12 kg. Dzięki systematyczności, wizytom kontrolnym u pani Mirosławy rozmowom motywującym i ogromnemu wsparciu, a przede wszystkim dzięki profesjonalnie ułożonej diecie, w ciągu 5 miesięcy zgubiłam  ponad 12 kilogramów i teraz ważę 74 kg tkanka tłuszczowa 31% i nadal chudnę jedząc to co lubię i jak lubię.  Dzięki pani Mirosławie zaczęłam też regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia. Polecam każdemu współpracę z poradnią Dobry Dietetyk w Ostrołęce – osoba, którą tam spotkałam jest naprawdę wsparciem i motywatorem w procesie odchudzania. Dziękuję serdecznie i polecam p. Mirosławę.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Mirosława Nawłoka z Poradni Dobry Dietetyk w Ostrołęce

Pani Małgosia od początku była zmotywowana ale jak to zwykle bywa narażona na wiele pokus i z brakiem pełnej wiary ,że można to pokonać.. Z każdym zgubionym kilogramem stawała się coraz bardziej  energiczną i pewną siebie pacjentką. Przychodziła na wizyty kontrolne  z jeszcze większym zapasem energii i zapału. Udowodniła, że mimo mnóstwa obowiązków ,prowadzenia domu, wychowywania dzieci i pomocy w pracy na gospodarstwie można zmienić nawyki żywieniowe. Udowodniła, że można  czuć się o niebo lepiej i nadal cieszyć się życiem mimo mnóstwa przeszkód ,które niesie nam życie! Pani Małgosia jest dowodem na to, że nie ma rzeczy  niemożliwych i jak się bardzo chce to można zdobywać góry.  
Pani Małgosiu Gratuluję i jestem z Pani Dumna!

Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła

POKAŻ