Opinie pacjentów

Opinia w 100% pozytywna, polecam wszystkim mającym problem z nadwagą. Pani Mirosława to świetny fachowiec, jest osobą życzliwą, sympatyczną i potrafi świetnie motywować. Dotychczas próbowałam kilku diet (Dukana, Kopenhaska), w każdej diecie wytrwałam, chudłam 5-11 kg. Niestety wszystkie zgubione kilogramy wracały z nadwyżką - chudłam 5 kg a za kilka miesięcy waga wskazywała 10 kg więcej. Dzięki Pani Mirosławie straciłam zbędne 15 kilogramów i poprawiły się moje wyniki badań, cholesteroli osiągnął wreszcie prawidłowy poziom. Pani Mirosława dostosowała dietę typowo dla ...

Joanna

Poznaj inną historię

Pani Monika, zmobilizowana przez koleżankę przyszła po dietę z ciekawości a to dało efekt że schudła 20 kg.

Super dieta, która nie jest głodówką- Moja historia pokazuje że powinniśmy wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Teraz wiem co i ile mam jeść. Moja waga nadal lekko idzie w dół a najbardziej cieszy mnie to że poziom tkanki tłuszczowej nadal maleje.

czytaj więcej

Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce

  • Małgorzata, Ostrołęka
  • 12 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 14 lipca, 2014

Dzięki pani Mirosławie zaczęłam regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia.

Terapię odchudzającą zaczęłam u pani Mirosławy w pażdzierniku  2013 roku. Początkowa waga 86,2 kg przy wzroście 170 cm - tkanka tłuszczowa 38,6 %. Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce. Wspólnie z panią Mirosławą przeanalizowałyśmy mój dotychczasowy jadłospis i podjęłyśmy wyzwanie! Plan: zrzucamy 12 kg. Dzięki systematyczności, wizytom kontrolnym u pani Mirosławy rozmowom motywującym i ogromnemu wsparciu, a przede wszystkim dzięki profesjonalnie ułożonej diecie, w ciągu 5 miesięcy zgubiłam  ponad 12 kilogramów i teraz ważę 74 kg tkanka tłuszczowa 31% i nadal chudnę jedząc to co lubię i jak lubię.  Dzięki pani Mirosławie zaczęłam też regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia. Polecam każdemu współpracę z poradnią Dobry Dietetyk w Ostrołęce – osoba, którą tam spotkałam jest naprawdę wsparciem i motywatorem w procesie odchudzania. Dziękuję serdecznie i polecam p. Mirosławę.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Mirosława Nawłoka z Poradni Dobry Dietetyk w Ostrołęce

Pani Małgosia od początku była zmotywowana ale jak to zwykle bywa narażona na wiele pokus i z brakiem pełnej wiary ,że można to pokonać.. Z każdym zgubionym kilogramem stawała się coraz bardziej  energiczną i pewną siebie pacjentką. Przychodziła na wizyty kontrolne  z jeszcze większym zapasem energii i zapału. Udowodniła, że mimo mnóstwa obowiązków ,prowadzenia domu, wychowywania dzieci i pomocy w pracy na gospodarstwie można zmienić nawyki żywieniowe. Udowodniła, że można  czuć się o niebo lepiej i nadal cieszyć się życiem mimo mnóstwa przeszkód ,które niesie nam życie! Pani Małgosia jest dowodem na to, że nie ma rzeczy  niemożliwych i jak się bardzo chce to można zdobywać góry.  
Pani Małgosiu Gratuluję i jestem z Pani Dumna!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ