03 Paź

Relacja z Galerii Bursztynowej ....ale się działo!!!

Dziękuję Wszystkim za bardzo zajęty czas w Galerii Bursztynowa. Zapraszam na konsultacje do PoradniDOBRY DIETETYK w Ostrołęce w Aqaparku ul Witosa 3  i w Łomży do Parku Wodnego ul.Wyszyńskiego 15.

 4 września w Galerii Bursztynowej miała miejsce akcja z Bursztynową do szkoły gdzie Poradnia Dobry Dietetyk reprezentowana przez Mirosławę Nawłoka została zaproszona do współpracy, aby wesprzeć to wydarzenie.
Poradnia Dobry Dietetyk już trzeci raz wspiera lokalne inicjatywy i edukacje zdrowotną w Galerii Bursztynowej.

Chętnych nie brakowało. Osobom zainteresowanym wykonywano pomiar składu i masy cała, a otrzymany wynik był dostępny od ręki. Ocenie poddano potrzeby energetyczne organizmu, można było dowiedzieć się jaki jest wiek metaboliczny organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać, aby dokładniej zdiagnozować stan organizmu. Każdy uczestnik otrzymał wstępną poradę odnośnie swojej diety, nawyków i wyborów żywieniowych. Przez 6 godzin cały czas na stoisku byli chętni, a pomysł akcji spotkał się o bardzo dobrym przyjęciem.

Drodzy Państwo , informuję , że w gabinecie każda osoba, bez względu na wiek może skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji w zakresie analizy masy i składu ciała, ocenić potrzeby energetyczne swojego organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać.

JEDYNY WARUNEK - WCZEŚNIEJ uzgodniona WIZYTA.      ZAPRASZAM.

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ