20 List

Dobry Dietetyk na evencie Biała Niedziela w Galerii Bursztynowej

W niedzielę 8 listopada 2015  w Galerii Bursztynowej miała miejsce akcja pt. „Biała Niedziela”. Poradnia Dobry Dietetyk  reprezentowana przez Mirosławę Nawłoka została zaproszona do współpracy, aby wesprzeć to prozdrowotne wydarzenie w Ostrołęce. Poradnia Dobry Dietetyk już drugi raz wspiera lokalne inicjatywy i edukacje zdrowotną w Galerii Bursztynowej.

Chętnych nie brakowało. Osobom zainteresowanym wykonywano pomiar składu i masy cała,  a otrzymany wynik był dostępny od ręki. Ocenie poddano potrzeby energetyczne  organizmu, można było dowiedzieć się jaki jest wiek metaboliczny organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać, aby dokładniej zdiagnozować stan organizmu. Każdy uczestnik otrzymał  wstępną poradę odnośnie swojej diety, nawyków i wyborów żywieniowych. Przez 8 godzin cały czas na stoisku byli chętni, a pomysł akcji spotkał się o bardzo dobrym przyjęciem.

W ramach ,,Białej niedzieli" można było również skorzystać z bezpłatnych badań serca EKG, konsultacji dermokosmetycznych. Uczestnicy akcji mogli również zmierzyć poziom cukru we krwi, ciśnienie, sprawdzić skład swojego ciała oraz dowiedzieć się na czym polega leczenie lampą Bioptron i na własnej skórze sprawdzić jej działanie. Z bezpłatnych badań oraz porad lekarskich skorzystało kilkaset osób, wśród których 120 osób zbadało swoje serce. Byli to głównie mieszkańcy powiatu ostrołęckiego, makowskiego i łomżyńskiego. Najstarszy pacjent miał 77 lat, a najmłodszy 18. Poradnia Dobry Dietetyk już drugi raz wspiera lokalne inicjatywy i edukacje zdrowotną.

Jednocześnie informuję , że w  gabinecie każda osoba, bez względu na wiek może skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji w zakresie analizy masy i składu ciała, ocenić potrzeby energetyczne swojego organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać. JEDYNY WARUNEK - WCZEŚNIEJ uzgodniona  WIZYTA.

ZAPRASZAM GORĄCO!
Mirosława Nawłoka

 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z eventu:

http://galeriabursztynowa.com.pl/771-wideorelacja-z-biaej-niedzieli.html

oraz galerii zdjęć:

http://zdjecia.eostroleka.pl/fotoreportaze/biala-niedziela-w-galerii-bursztynowej-z-rejestracja-potencjalnych-dawcow-szpiku-kostnego-09112015-7807/zdjecie-300397.html

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ