28 Paź

Odchudzanie na basenie z Dobrym Dietetykiem i MOSiR-em

Blisko 50 osób zdecydowało się sprawdzić skład i masę swojego ciała na pierwszym spotkaniu BEZPŁATNE POMIARY MASY I SKŁADU CIAŁA na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży.

Chętnych nie brakowało. Osobom zainteresowanym dokonany został pomiar skaładu i masy cała, a otrzymany wynik był dostępny od ręki. Każdy uczestnik otrzymał kilka wstępnych porad odnośnie swojej diety.

WAŻNA INFORMACJA - W tym roku jeszcze dwa razy odbędą się  bezpłatne pomiary masy i składu ciała. Przewidywany termin to listopad i grudzień. Dla tych wszytskich,  którzy nie mogli uczestniczyć zachęcam do odwiedzania stron:  www.nawloka.dobrydietetyk.pl lub www.mylomza.pl, gdzie można uzyskać szczegółowe inormacje o terminach kolejnych akcji promocyjnych.

Jednocześnie podkreślam, że w  gabinecie każda osoba, bez względu na wiek może skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji w zakresie analizy masy i składu ciała, ocenić potrzeby energetyczne swojego organizmu oraz uzyskać informacje jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać. JEDYNY WARUNEK - WCZEŚNIEJ UMÓWIONA WIZYTA.

ZAPRASZAM GORĄCO!

 

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ