20 Czerw

Poradnia dietetyczna na Pływalni Miejskiej nr 2

Serdecznie zapraszamy do Ogólnopolskiego Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia „ Dobry Dietetyk”, które znajduje się na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży przy ul. Wyszyńskiego 15. W obiekcie pływalni otwarto specjalistyczną poradnię dietetyczną.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży na indywidualne porady dietetyczne, podczas których przeprowadzimy dokładne wywiady żywieniowe, łącznie z analizą zdrowia. 

Dzięki temu klienci pływalni miejskiej w Łomży  będą mogli skorzystać z profesjonalnej opieki dietetyka specjalizującego się w problematyce nadwagi oraz żywieniowego leczenia chorób metabolicznych zarówno dorosłych jak i dzieci .
Zakres usług:

I. Ocena stanu odżywienia
II. Redukcja wagi i poprawa jędrności ciała
III. Pomoc w niedowadze 
IV. Diety w chorobach 
V. Żywienie w sporcie 
VI. Żywienie w ciąży 
VII. Żywienie dzieci 

Po takim spotkaniu każdy z pacjentów otrzyma indywidualny program żywieniowy uwzględniający miesięczny jadłospis – wszelkie informacje można uzyskać w   Poradni Dobry Dietetyk 
pod telefonem 602421702 i na stronie  www.dobrydietetyk.pl 

Pływalnia  to miejsce, gdzie ludzie dbają o swoje zdrowie i kondycję.
Stawiamy na zdrowy styl życia. W ramach rozszerzonego zakresu usług zaproponujemy naszym klientom kilka pomysłów na to, jak zadbać o siebie, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe.

W ramach funkcjonowania poradni prowadzony będzie także szeroki zakres działań promocyjnych, podczas których pacjenci będą mogli skorzystać m.in. z konsultacji dietetycznych, uzyskania bezpłatnych badań masy i składu ciała oraz udziału w ciekawych wykładach i prelekcjach.
O terminach tych akcji będziemy informować na bieżąco- warto więc zaglądać na strony internetowe  www.mosir.lomza.pl   i  www.dobrydietetyk.pl.

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ